Vivarik's blog

Під час вибору матраца на сайті https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ слід врахувати безліч нюансів, оскільки на його якості впливають багато чинників - тип матраца, розмір, висота, а також матеріали.


Матраци з пружинами


Пружинні матраци діляться на дві великі групи:

 1.   Із залежними пружинами ("боннелями") - пружинні блоки з'єднані між собою, можуть відрізнятися щільністю витків, що позначається на відчутті міцності пружинної основи матраца і її реагуванні на рухи людини. Зверху матрац такого типу матиме кілька додаткових комфортних шарів із піни, койри тощо. Дорогі моделі класу люкс будуть дуже зручними, але більшість пружинних матраців виготовляють із простих матеріалів і розраховані на організацію періодичного сну на дачах, у гостьових кімнатах.

2.    З незалежними пружинами - кожна упакована в окремий "чохол", що робить рухи людини беззвучними, зменшує тертя і дає змогу не відчувати рухів іншого на матраці уві сні. Такі пружини мають вищі функціональні характеристики, дають хорошу опору і є популярним вибором. Матраци з незалежними пружинами можуть мати покриття з різних матеріалів з інноваційними властивостями, здатних забезпечити якісний відпочинок (піна, койра, латекс, сизаль). Число шарів наповнювача може доходити до восьми і більше, але трапляються і моношарові пружинні моделі, що складаються з опори одного типу.

Матраци без пружин

Моделі, виготовлені без пружин, не поступаються пружинним у міцності, пружності та жорсткості. Через відсутність пружин вони мають меншу вагу, нерідко транспортуються в рулонах, що здешевлює доставку. Вартість матраца без пружин залежить від його конструкції. Безпружинні матраци можна розділити на кілька видів залежно від особливостей виробу:

1.    монолітний - одношаровий матрац із латексу, піни з ефектом пам'яті, кокосової койри або іншого, з цільного блоку товщиною від 6 см;

 2.   багатошаровий - поєднує блоки різного типу, що формує ортопедичну підтримку;

 3.   "сендвіч" - являє собою комбінацію двох блоків - основного (в середині) і комфортного по зовнішніх сторонах матраца;

 4.   комбінований - складається з трьох і більше блоків, поєднання яких дає можливість отримати потрібні властивості комфорту для хребта.

Особливо тонкі матраци можна скрутити в рулон, легко транспортувати і застосовувати як топпер - спеціальне покриття для комфорту хребта під час відпочинку на ліжку.

Усі безпружинні моделі характеризуються такими властивостями:

1.    зносостійкість - на такому ліжку можуть стрибати діти, відпочивати люди з надмірною масою тіла, які неспокійно перевертаються уві сні;

2.    безшумність - ця властивість важлива під час чуйного сну одного з партнерів, а також в умовах, коли тиша в спальній кімнаті має бути забезпечена;

3.    мала вага - кокосова койра та інші натуральні матеріали легші за сталеві пружини, тому матраци з них теж легші;

4.    розмаїття товщини - мінімум висоти пружинних основ становить 9 см, тоді як без пружин матраци можуть бути і нижчими.

Archives