Прозорі брекети | Forum

Topic location: Forum home » General » General Chat
Ywer
Ywer Aug 9
Сьогодні на роботі обговорювали прозорі брекети і я маю кілька запитань. Як вони взагалі працюють? Чи комфортно їх носити? І чи не доведеться мені витратити купу грошей на такі брекети? Чула, що є різні варіанти і ціни, тому хотіла б дізнатися, на що звернути увагу при виборі і як знайти оптимальний варіант.
Gaer Tumen
Gaer Tumen Aug 9
О, прозорі брекети – це чудова ідея, якщо не хочеш, щоб у всіх навколо було видно, що ти на лікуванні. Вони дійсно дуже зручні і практично непомітні. Я сама нещодавно вирішила пройти курс лікування і звернулася в стоматологічну клініку D.Ante. Там мають широкий вибір прозорих елайнерів і можуть допомогти підібрати саме те, що тобі підійде. Якщо ти хочеш дізнатися про всі деталі, зокремапрозорі елайнери ціна https://dante.com.ua/ortodont-u-kiyevi/elajnery/  , то в D.Ante можна дізнатися всю потрібну інформацію. Лікарі там дуже уважні і допоможуть тобі з вибором, а також розкажуть про можливі витрати. Вартість прозорих елайнерів може варіюватися в залежності від випадку, тому краще уточнити це у них безпосередньо.